Puro fairtrade sociálně zodpovědná

Puro fairtrade káva je sociálně zodpovědná a navíc    

 

NOBLE - vyvážená směs 80% arabiky a 20% robusty ze států jižní Ameriky a Afriky (Peru, Guatemala, Honduras, Kongo)

Fairtrade Puro NOBLE je vyvážená směs výběrových kávových zrn pro všechny milovníky kvalitní espresso kávy. Základem je jemná a hladká vysokohorská směs arabiky z Guatemaly a Hondurasu, umně smíchaná do dokonale vybalancované chuti s výběrem arabik z Peru. Prémiová robusta dodává šálku Puro Noble nádech hořké čokolády. Výsledkem je káva, která vítězí v každé situaci. Našim zákazníkům nabízíme balení 1kg nebo 250g zrnkové a 250g mleté, E.S.E. kapsle i PAD kapsle pro přístroje Padissima.

 

BIO - vyvážená směs 100% arabiky  ze států střední Ameriky
(Guatemala, Peru, Honduras)
V nabídce máme balení  250g zrnkové.

Puro chrání deštné pralesy

FUERTE - vyvážená směs 50% arabiky a 50% robusty  ze států jižní Ameriky a Afriky (Peru, Guatemala, Honduras, Kongo)

Směs dotmava pražené vysokohorské arabiky s prémiovou robustou z Konga vytváří plný, vyvážený šálek kávy s výraznou vůní i chutí. Přidáte-li správně zahřáté mléko, ucítíte na jazyku hořkosladkou čokoládu. Našim zákazníkům nabízíme balení 1kg  a  250g zrnkové.

 

Produktová řada PURO obsahuje kompletní nabídku porcelánu, příslušenství ke kávě (mléčka, cukry, rozetky) a velmi širokou nabídku čokolád a sušenek pro výjimečnou prezentaci této tradiční kávy.

 

Fair trade přímo zlepšuje životní podmínky drobných pěstitelů v rozvojových zemích, mj. mohou díky lepším výkupním cenám chodit děti farmářů  do školy.   

 

Puro Noble také pomáhá chránit deštný prales - z každého prodaného kila věnuje Miko peníze organizaci World Land Trust na ochranu deštných pralesů. Více o projektu na www.purocoffee.com

 

Puro farmers

NOVINKA v naší nabídce jediné FAIRTRADE KAPSLE na českém trhu.

Aby naše nabídka fairtrade kávy byla skutečně kompletní připravili jsme pro naše zákazníky také fairtrade Puro kávu v kapslích. Tyto kapsle jsou vhodné do našich přístrojů, ale je možné je vyzkoušet i v přístrojích od jiných dodavatelů. Protože se hrdě hlásíme nejen k sociální zodpovědnosti, ale také k té enviromentální, jako jediní na trhu nabízíme možnost recyklace našich plastových kapslí a naše zákazníky za to ještě odměníme. Pokud nám vrátí 4 kartony prázdných kapslí z kávy Puro (u nás zakoupených), získají od nás 1 karton těchto kapslí zdarma.


Puro kapsle
Puro espresso    Puro čaj    Puro espresso

Puro KONCEPT - jediný kompletní sortiment pro gastronomii i kanceláře ve fairtrade kvalitě

- zrnková káva i mletá
- instantní káva do automatů
- instantní káva jednoporce s/bez kofeinu
- kapsle na presso ESE, POD i plastové
- sáčky do překapávačů
- hrubě mletá káva do frenchpressů
- 8 druhů ochucených sáčkových čajů
- BIO černý sáčkový čaj
- čokoláda do automatů
- čokoláda jednoporcové sáčky
- smetana do kávy
- čokoládky ke kávě
- hnědý a bílý cukr
- sušenky ke kávě

Puro nabídkaPuro komplet