Puro, Fairtrade koncept sociálně zodpovědné kávy a čajů

Ve společnosti Miko si již dlouho uvědomujeme, že naše firemní zodpovědnost je mnohem šiřší než jen pouhé vytváření profitu. Právě proto, jako součástí odpovědného podnikání, jsme přidali do naší firemní filozofie další dvě klíčová P – populace a planeta.

 

Zákazníkům, kteří sdílejí tyto hodnoty, nabízíme
FAIRTRADE CERTIFIKOVANÉ VÝROBKY ŘADY PURO.

 

Puro káva a Puro čaje splňují všechna kritéria sociálně odpovědných výrobků a nesou ochrannou známku Fairtrade, poskytující záruky, že byly certifikovány v souladu s mezinárodními Fairtrade standardy.

 

Současně Puro káva přispívá k záchraně deštných pralesů. Ve spolupráci s uznávanou organizací World Land Trust vykupujeme pozemky v neobydlených oblastech Ekvádoru, aby byly zachovány pro přírodní rezervaci a nebyly využívány pro těžbu dřeva a jiné devastující účely. Věnujeme do tohoto projektu 2% z prodeje kávy Puro.

 

V současné době již byla zachráněna oblast o velikosti cca 12.781 fotbalových hřišť. Naši kolegové a odborníci učinili v této oblasti také několik zajímavých objevů, například popsali nový druh orchideje, které dostala název podle konceptu Puro Teagueia Puroana Orchid.

Chceme servírovat Puro kávu a čaje

Puro kávu a čaje prodáváme koncovým zákazníkům i do obchůdků a především je dodáváme do gastro provozů a kanceláří. Nenabízíme totiž jen výrobky, ale kompletní kávový servis, včetně přístrojů a servisu, nádobí a příslušenství  a profesionální marketingovou podporu. 

 

Jsme jediná společnost v České republice, která nabízí Fairtrade kávu s kompexním profesionálním servisem. Pokud fandíte myšlence fair trade a hledáte současně profesionální vybavení a servis, pak jsme pro Vás ten správný partner.

 

Výrobky Puro si můžete prohlédnout v našem E-SHOPU.


Kontaktujte nás, naši zkušení obchodní zástupci Vás rádi navštíví a pomohou Vám vybrat správný typ kávy i technického řešení a samozřejmě Vám připraví ochutnávku Puro výrobků.

 

Miko Káva, fair podmínky pro farmáře  - profi servis pro Vás