Sortiment kávy

Naše více než 200 letá tradice pražení kávy Vám dává jistotu, že Vám nabídneme ideální směs a/nebo sílu pražení a to ať už hledáte espresso zrnkovou kávu nebo mletou překapávanou kávu. Jsme si jisti, že u nás najdete směs, která bude Vaší chuti vyhovovat.

 

Naše bohaté zkušenosti a historie pražení kávy nám umožňuje vyrábět řadu expresso zrnkové směsi kávy té nejvyšší kvality a vlastním unikátním charakterem.

 

Zrnková káva

Pečlivý výběr kvalitních druhů arabiky a robusty z celého světa, správná směs a italský způsob pražení = to je základ všech druhů kávy Miko. Rádi Vám doporučíme některou z naší kávy na vyzkoušení podle Vašich preferencí, můžeme Vám i říct, která káva chutná právě nám, ale protože CHUŤ je subjektivní a individuální, je konečné rozhodnutí na Vás a naši zkušení zástupci Vám poradí jak ji správně a nejlépe připravit.

Miko Dolce 1 kg
Miko Forte 1 kg a 250 g

Miko Grand Milano Bar 1 kg
Miko Grand Milano Extra Bar 1 kg


Fairtrade káva

Více info na Puro website

Puro Noble 1 kg a 250 g
Puro Fuerte 1 kg
Puro Bio 1 kg

Instantní káva

Instantní káva pro nápojové automaty i pro běžné použití je kvalitní vyráběna metodou “freeze dried”, která zaručuje 100% obsah kávy. V naší nabídce je i káva od holandské společnosti Café Bar International.

FD Puro 500 g
FD Miko bez kofeinu 500g
FD gold 250 g
FD gold extra 250 g

Překapávaná káva

Překapávaná káva

Káva do profesionální překapávačů Miko je připravena v praktických sáčcích, které stačí vložit do přístroje a za 7 minut máte výbornou překapávanou kávu. Pro použití běžných překapávačů s paírovými filtry, máme v nabídce nahrubo umletou kávu.

PP Puro Colombian Fairtrade

PP Puro Fuerte Fairtrade

PP Miko Colombian
PP Miko Classic
PP Miko Small

Ostatní káva

Kava_firmy

V naší nabídce je také espresso káva v pod kapslích, káva do přístrojů na “přetlačovanou” kávu v pad kapslích i jemně mletá káva na přípravu české "turecké kávy".

Espresso pod kapsle
Forte 100 ks
Dolce 100 ks
Pure origin Colombia 50 ks
Pure origin Guatemala 50 ks
Pure origin Kenya 50 ks
Pure origin Ethiopia 50 ks

Padissima pad kapsle
Miko 12x 18 kapslí
Puro Fairtrade 12x 16 kapslí

“Turecká káva”
Miko Forte 250 g jemně mletá
Puro Noble 250 g jemně mletá